S16Q-MWLNR06 Right Internal Threading Turning Tool Holder Black (id: 42c 060 fe2 f13 093
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
  • Product Name : Internal Threading Tool Holder;Model : S16Q-MWLNR06;Lead Angle : 95°
  • Direction : Right ;Fit Inserts : WNMG0604;Total Length : 180mm/7.1"
  • Max. Diameter : 16mm/0.63";Min. Diameter : 15mm/0.6";Hole Diameter : 2.5mm/0.1"