flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
W11579560 Refrigerator Ice Maker Compatible for Whirlpool Icemaker Replacement Parts number W11579560CM, Refrigerator Automatic 6 Cube Ice Maker Includes: Sensor Wire with Plug, 3 Prong Cord with Grommet, Motor 12V DC, Heater 115V 110W Replacement for numbers AP7185532, PS16730670, W11658802, W11294907, W11483245, W10917790, W11188383, W10746960, W11109572, W11232541, W11579560, W11579560 Designed to fit specific manufactured Whirlpool refrigerator makes and models including Estate, Roper
  • W11579560 Refrigerator Ice Maker Compatible for Whirlpool Icemaker
  • Replacement Parts number W11579560CM, Refrigerator Automatic 6 Cube Ice Maker
  • Includes: Sensor Wire with Plug, 3 Prong Cord with Grommet, Motor 12V DC, Heater 115V 110W